1391-04-27 13:14:20
برپايي نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار‌های قرآنی در آذربایجان غربی

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی از برپایی نمایشگاه‌ کتاب و نرم‌افزار‌های قرآنی با حضور ناشران استانی در پنج شهرستان این استان طی ماه مبارک رمضان خبر داد.

منوچهر‌ زاد‌علی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) با بیان این‌که برپایی نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار‌های قرآنی در این شهرستان‌ها در مرحله رایزنی است، عنوان کرد: این نمایشگاه‌ها در شهرستان‌های نقده، اشنویه، سردشت، ماکو و چایپاره آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.


وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های قرآنی در 17 شهرستان تابع استان آذربایجان غربی در طول ماه مبارک رمضان گفت: برنامه‌هایی نظیر محفل انس با قرآن، شب‌های قرآنی، مسابقه‌های کتبی و نمایشگاه‌های هنری در بخش هنر‌های تجسمی قرآن، از دیگر برنامه‌های قرآنی استان آذربایجان غربی در ماه مبارک رمضانند. 

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی همچنین از برگزاری مراسم تجلیل از پژوهشگران قرآنی استان آذربایجان غربی در شهرستان خوی خبر داد و افزود: در دهه دوم ماه مبارک رمضان با مشارکت دانشکده علوم قرآنی شهرستان خوی از پژوهشگران قرآنی استان تجلیل می‌شود. 

زادعلی با اشاره به برگزاری کارگاه‌های فیلمنامه‌نویسی با موضوع قرآنی در شهرستان خوی اظهار کرد: این کارگاه‌های آموزشی با حضور کارگردان‌ها و علاقه‌مندان سینمایی با محور فیلمنامه و عکس قرآنی در ماه مبارک رمضان در شهرستان ارومیه و خوی برگزار خواهند شد.

نظرات کاربران

کاربر گرامی
پیام شما بعد از تایید مدیریت در این صفحه نمایش داده خواهد شد

نام*

پست الکترونیکی*

نظر*

: عبارت زیر را وارد کنید*


CAPTCHA

تبلیغات